Active PPC Solüsyon

ACTIVE PPC NASIL ÇALIŞIR

PPC ya da Fosfatidilkolin, saflaştırılmış lesitin özüdür. (Lesitin, kalp ve karaciğer hastalıklarında kullanılan, bilindik bir ilaçtir.)

 

PPC, 2005 yılında Kozmetik Dermatoloji Dergisi’nde konu edilmistir. Dergide yer alan yazıda fosfatidilkolinin, vücut yağlarının parçalanması için uygulanan lipoliz tedavisinde kullanıldığı belirtilmistir. Verilere göre PPC, vücutta bir yüzey etkin madde gibi görev yapan emülsyonlama maddesidir. Bu, PPC’nin L-Karnitin, Sodyum Deoksikolat ve Kafein gibi diğer maddeleri aktive ederek direk lipoliz etkisi yarattığı anlamina gelmektedir. PPC bu maddelerin yağları daha etkin bir şekilde kırmasını sağlar. Bununla birlikte, PPC’nin tek başına lipoliz etkisi yarattiğını destekler herhangi bir kanıt bulunmamaktadır.

 

Bölgesel yağ parçalamada PPC kullanılarak yapılan birçok çalisma mevcuttur. US Association’da yayınlanan ve PPC’nin lipolizde etkinliğini anlatan klinik bir arastırma sonrasında PPC enjeksiyonlarının geçerliliği Amerika’da kabul görmüstür. Amerikalı aktör ve aktrisler arasında popüler bir tedavi yöntemi olduğundan PPC enjeksiyonu “Britney Enjeksiyonu” olarak bilinmektedir.

 

Active PPC Krem bu uygulamalarda kullanılan etken maddelerin topikal olarak sunulmuş formudur.

 

ÖZELLİKLERİ

– Vücut şeklinde düzelme
– Kan dolaşımda hızlanma
– Selülit görüntüsünde azalma
– Lenfatik sirkulasyonda artış
– Cilt elastikiyetinde artış
– Ciltte sıkılaşma
– Liposuction sonrası cilt sıkılaşması
– Doğum sonrası cilt sıkılaşması
– Cilt sarkmalarında iyileşme
– Ağri tedavisinde yardımcıdır